W ofercie MTM STYL pojawił się właśnie nowy projekt na wąską działkę, którym jest Koliber 3. Jest to...
W ofercie MTM STYL pojawił się właśnie nowy projekt na wąską działkę, którym jest Koliber 3. Jest to projekt zaprojektowany po granicy działki. Minimalna szerokość działki dla tego projektu to tylko 10,9 m, co jest niewątpliwym atutem zważywszy na to, iż projekt ma 112 m2 powierzchni użytkowej i garaż w bryle budynku. Do dyspozycji rodziny jest przestronny salon, oddzielna kuchnia oraz trzy sypialnie, łazienka i garderoba zlokalizowane na piętrze. Projekt jest już dostępny na stronie: http://www.domywstylu.pl/projekt-domu-koliber_3.php   #koliber #MTMSTYL #dom #projekt2015-05-20
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2025.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.