Wiosenny katalog DOMY W STYLU już w sprzedaży
Na rynku ukazał się najnowszy katalog z projektami domów Domy w Stylu. Jest to 2-okładkowe wydanie z prezentacją gotowych projektów domów. Prezentacja projektów została wzbogacona o zdjęcia z realizacji, oraz wizualizacje wnętrz. W katalogu znajduje się również obszerna część redakcyjna zawierająca porady z zakresu wyboru projektu i jego realizacji.
2017-03-17, 09:32

Wiosenne wydanie katalogu Domy w Stylu zawiera prezentację prawie 200 projektów domów wraz ze zdjęciami z realizacji oraz wizualizacjami wnętrza. Projekty w katalogu zostały podzielone według rodzaju zabudowy na domy parterowe, z użytkowym poddaszem, na wąską działkę, domy piętrowe, drewniane oraz w zabudowie wielorodzinnej.

Domy w Stylu

W katalogu poza częścią projektową znajduje się również część redakcyjna prezentująca cenne porady dotyczące wyboru projektu oraz jego realizacji,  np.:

  • reportaż z realizacji projektu Ambrozja 3,
  • ciepły dom i niskie rachunki - nowe warunki techniczne WT2017,
  • co wybrać do budowy domy, czyli porady ekspertów,
  • czy można wybudować dom w 90 dni?,
  • poradnik inwestora (który krok po kroku opisuje proces od wyboru działki, projektu po formalności urzędowe i rozpoczęcie budowy),
  • co przynosi 2017? Nowe trendy w architekturze wnętrz.

Cena katalogu 5,90 zł (w tym 23% VAT)

Katalog jest dostępny w salonach prasowych: Empik, Kolporter, Ruch, Inmedio, Relay oraz w marketach budowlanych Leroy Merlin.

Katalog w wersji on-line można obejrzeć na stronie: katalog Domy w Stylu on-line

KONTAKT / AUTOR
Ewa Tarnowska-Wrona
Specjalista ds. Reklamy i PR
DOMY w Stylu
85 740 87 59
577-007-517
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy