Ambrozja 6 - nowość projektowa w MTM STYL
Rodzina projektów Ambrozja cieszy się sporym zainteresowaniem, dlatego też zdecydowaliśmy się rozszerzyć ofertę domów parterowych o nowe wersje tego projektu. Ambrozja 6 jest projektem dla osób ceniących własną przestrzeń w domu, praktyczny układ funkcjonalny oraz doceniających zalety posiadania zadaszonego tarasu.
2016-07-12, 09:29

Ambrozja 6

Ambrozja 6 to duży parterowy dom (165,32 m2 p.u.), stworzony z myślą o 5-osobowej rodzinie i charakteryzujący się przemyślanym układem funkcjonalnym. W projekcie przewidziano otwartą przestrzeń dzienną na którą składa się: kuchnia ze spiżarnią, rodzinna jadalnia oraz salon z kominkiem. Całość odznacza się licznymi przeszkleniami oraz wyjściem na zadaszony taras, który stanowi przedłużenie salonu.

Ambrozja 6 - rzut

Kto z nas nie marzy o kawie na tarasie w ciepły poranek, bądź romantycznej kolacji przy blasku księżyca na świeżym powietrzu?

ambrozja 6 - taras

W części nocnej domu znajdują się cztery sypialnie oraz rodzinna łazienka. Główna sypialnia gospodarzy posiada własną garderobę, łazienkę oraz wyjście na taras. Dodatkowo w projekcie znajduje się również część gospodarcza, z garażem na dwa stanowiska oraz kotłownią na paliwo stałe, która posiada oddzielne zewnętrzne wyjście.

Ambrozja 6 - ogród

Pełna prezentacja projektu znajduje się na stronie: https://www.domywstylu.pl/nowoscambrozja6

KONTAKT / AUTOR
Ewa Tarnowska-Wrona
Specjalista ds. Reklamy i PR
DOMY w Stylu
85 740 87 59
577-007-517
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy